Трудовые законодавство

Добрий день! У мене виникло запитання. Багато років працювала в загальноосвітній школі. Отримала звання "Старший вчитель". На сьогодні працюю в реабілітаційному центрі (раніше - школа-інтернат) вчителем-дефектологом. Чи втрачається моє набуте звання? На які доплати я маю право?


Дякую завчасно!

17.10.2019 09:29 1408

Консультація виконавця

Ірина і Владислав Леонови
Адвокат
У сервісі: 5 років
250 відгуків (249 +) (1 -)
Консультацій: 808
Топ 3 спеціалізації:
  • Сімейне право
  • Військове право
  • Цивільне право

Доброго дня! 


Відповідно до  Типового положення про атестацію педагогічних працівників, при переході педагогічного працівника  на педагогічні посади до іншого навчального закладу за ним зберігається присвоєна раніше кваліфікаційна категорія до наступної атестації.


Тобто, якщо Вам присвоєно кваліфікаційну категорію «старший вчитель» на попередньому місті, то при переході на педагогічну посаду до іншого навчального закладу за Вами до наступної атестації зберігається зазначена кваліфікаційна категорія.


При наступній атестації такого працівника атестаційною комісією може бути прийнято рішення про його відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «старший вчитель» або про невідповідність працівника раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «старший вчитель».


Кваліфікаційна категорія не зберігаються за педагогічним працівником, який переходить працювати на посаду, на якій не передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій, зокрема на посаду керівника гуртка, секції, студії, іншої форми гурткової роботи; майстра виробничого навчання; культорганізатора; акомпаніатора; екскурсовода; інструктора з туризму; помічника директора з режиму, старшого чергового з режиму, чергового з режиму у загальноосвітніх школах та професійних училищах соціальної реабілітації; асистента вчителя-реабілітолога; завідувача та консультанта психолого-медико-педагогічної консультації.


Згідно з  Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України, посадові оклади встановлюються керівниками навчальних закладів на основі діючих тарифних розрядів працівників відповідної кваліфікації з наступною атестацією.


При встановленні тарифного розряду враховуються освітній рівень працівника, професійна компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.


Як правило, педагогічному працівнику, який на попередній посаді за результатами атестації мав кваліфікаційну категорію «старший вчитель», при переході на посаду, на якій не передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій, встановлюється найвищий тарифний розряд, передбачений на цій посаді.

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram