На мого чоловіка написали заяву поліцію про побиття - 1

Мій чоловік був у стані алкогольного спяніння і добре не памятає подій. Він побився з знайомим. і цей знайомий написав заяву у поліцію. Знайомий отримав тілесні ушкодження легкого характеру. Мій чоловік теж отримав тілесні ушкодження. Як дальше діяти? чи треба подавати зустрічний позов? які можуть бути наслідки?

09.07.2019 19:33 1814

Консультація виконавця

Микола Лях
Юрист
У сервісі: 6 років
125 відгуків (122 +) (3 -)
Консультацій: 287

Шановний замовник, доброго вечора!


Знайома ситуація! Вирішити її не так-то і просто. Все залежить від того хто розпочав бійку, умисне легке тілесне ушкодження, чи неумисне. Довести важко, але можна спробувати. Вам, по перше, треба визначитись з ушкодженнями чоловіка, тобто звернутись до лікарні, і одержати висновок лікаря, щодо ушкодження. А далі в залежності від висновку лікаря, можна подавати зустрічний позов. Тут важливо буде також, який стан був зафіксований у Вашого знайомого.


Якщо Ваш чоловік відчуває що вина його, то раджу просити у знайомого пробачення, обіцяти допомогти з лікуванням, а також просити його відізвати заяву у поліцію.


Я б Вам радив запросити адвоката, який знається у таких справах, і який допоможе вирішити це питання з найменшими для Вас втратами.  


 За нанесення умисно легкого тілесного ушкодження, можна отримати, як штраф (до п,ятдесяти неоподатковуваних  доходів громадян), так і обмеження волі до двох років.   


Почитайте, що пише про це стаття 125 Кримінальний кодекс України, у редакції від 27.06.2019 року .


Стаття 125. Умисне легке тілесне ушкодження



  1. Умисне легке тілесне ушкодження -


карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.



  1. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, -


карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.


{Стаття 125 із змінами, внесеними згідно із Законом № 270-VI від 15.04.2008}


      З повагою Микола Лях

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram